KOORDINÁTOR provozu pro Plzeňský kraj (Tachovsko)

Společnost Česká práce s.r.o. je ryze česká pracovní agentura se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní personální služby především pro výrobní a logistické společnosti.

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici KOORDINÁTOR provozu pro Plzeňský kraj (Tachovsko).

Vaším úkolem bude:

  • komunikace se zaměstnanci
  • komunikace s vedením podniku a s manažery
  • péče o pracovníky, vydávání pracovních pomůcek
  • zajištění plynulého chodu daného provozu
  • plánování docházky, potřebná administrativa, reporting

Očekáváme:

  • ukončené středoškolské vzdělání výhodou
  • praxi s vedením a motivací pracovníků či koordinací týmů
  • výborné komunikační a organizační schopnosti a dovednosti
  • časovou flexibilitu
  • velkou míru odpovědnosti a spolehlivost
  • pokročilá znalost práce na PC, především MS Excel
  • řidičský průkaz sk. B
  • bydliště na Tachovsku výhodou

Nabízíme:

  • samostatnou práci s vlastním polem působnosti
  • vzdělávání a kariérní růst
  • motivující platové ohodnocení
  • zázemí dynamicky se rozvíjející firmy

Pokud jste časově flexibilní a baví vás práce s lidmi, zašlete nám svůj životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat. Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání životopisu.

Pohovory se konají v sídle společnosti v Praze na Černém Mostě.

Firma: Česká práce s.r.o.

Kontakt: Česká práce s.r.o.
Bryksova 939/37
19800 Praha 9

Místo práce: Tachov

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé