Pracovník vychystávky zboží - mzda od 25 500 Kč

Pro našeho klienta hledáme do distribučního centra Modletice muže i ženy na pozici pracovník vychystávky zboží.

Náplň práce:

  • vyskladnění zboží na filiálky
  • kontrola vráceného zboží
  • zaskladnění vráceného zboží
  • úklidové práce, transport prázdných palet na určená místa
  • technická podpora při automatickém zaskladnění
  • obsluha manipulační techniky
  • plnění úkolů dle pokynů nadřízeného

Požadujeme:

  • ukončené základní vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • oprávnění k řízení manipulační techniky výhodou

Nabízíme:

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • nástupní mzda 25 500 Kč
  • po odpracovaném roce navýšení mzdy
  • bonusy podle výkonu až do výše měsíční mzdy
  • příplatky za noční směny
  • náborový příspěvek 2 000 Kč po 3 odpracovaných měsících
  • stravenky
  • Multisportkarta

Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslání životopisu. Uchazeči, kteří nezašlou s odpovědí životopis, nebudou pozváni k osobnímu pohovoru.

Firma: Česká práce s.r.o.

Kontakt: Česká práce s.r.o.
Bryksova 939/37
19800 Praha 9

Místo práce: Praha

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé