Řidič retraku - Modletice - 150,- v čistém

Požadavky

Váš profil:

Zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost

Zkušenosti s obsluhou manipulační techniky - platný průkaz není podmínkou

Věk minimálně 18 let

Nástup možný ihned

Čistý výpis z rejstříku trestů

Nabídka

Nabízíme:Týdenní zálohy

Možnost zajištění ubytování

8mi hodinové směny Po - Pá

Platové podmínky:140,- - 150,- / hodina v čistém

odměna za doporučení kamaráda až 3500,-

Pracovní náplň

Přijmeme zkušené řidiče retraku do skladu v Modleticích u Prahy

Náplň práce:Obsluha manipulační techniky

Standardní skladové práce

Poznámka

Na pohovor se dostavte do kanceláře na adresu Bryksova 939/37, Praha 9, v pracovní dny v době od 09:30 – 16:00.S sebou si vezměte občanský průkaz, průkaz zdravotní pojišťovny a průkaz na manipulační techniku, pokud máte.Pro bližší informace volejte 725 506 537 nebo pište

Firma: Česká práce s.r.o.

Kontakt: Personální oddělení
Bryksova 939/37
19800 Praha 9

Telefon: 725 506 537

Místo práce: Praha

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé